Mężczyźni potrzebują w sprawach zdrowia innego, indywidualnego, specyficznie ukierunkowanego na nich profesjonalnego podejścia.

Centrum Zdrowia Mężczyzny

Centrum Zdrowia Mężczyzny Europejskiego Centrum Kontynencji powstało z myślą o zapewnieniu mężczyznom kompleksowej opieki zdrowotnej.

Centrum łączy elementy profilaktyki, diagnostyki, terapii i rehabilitacji skoncentrowanej na płci męskiej. Oprócz typowych porad urologicznych oraz uroandrologicznych, możliwa jest zarówno wizyta ambulatoryjna jak i pobyt stacjonarny. Na miejscu każdy mężczyzna otrzyma całościową opiekę w wielu innych aspektach zdrowotnych – od opieki internistycznej do specjalnie przygotowanej diety (Vita- Kontynencja).

Nawet najlepszy kierowca musi także czasem zjechać do boksu...

Mężczyźni żyją średnio 7 lat krócej niż kobiety, cierpią dużo częściej na choroby przewlekłe i coraz częściej dotknięci są problemami natury psychicznej (burn out – wypalenie zawodowe, depresja).

Dotyka to zarówno kadry kierowniczej, narażonej szczególnie na stres, jak i zwykłych pracowników fizycznych. Ciągły stres, niewłaściwe odżywianie, pośpiech, alkohol, papierosy, wspinanie się po drabinie kariery, powodują spustoszenie w ciele i duszy każdego mężczyzny. 

Polscy pacjenci urologiczni nie mają w zasadzie żadnej opieki pooperacyjnej w postaci celowej i specyficznej rehabilitacji urologicznej (całkowity brak opieki stacjonarnej, szczątkowa opieka ambulatoryjna).

Oferta skierowana jest do:

  1. Mężczyzn po 40 roku życia, pragnących poprawić swoją aktywność seksualną, formę fizyczną i psychiczną (pomoc także w przypadku zespołu burn-out – wypalenia zawodowego)
  2. Pacjentów cierpiących z rόżnych przyczyn na: impotencję i zaburzenia wzwodu, nietrzymanie moczu, nadreaktywny pęcherz (także po radioterapii), skutki andropauzy (samopostrzeganie siebie jako mężczyzny, depresja)
  3. Pacjentów po radykalnych operacjach urologicznych (radykalna prostatektomia z powodu raka prostaty, resekcja prostaty, operacje jamy brzusznej) 
Więcej

 

Zdrowie to (też) męska rzecz !

Najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczno-medyczny, innowacyjne programy treningowe i rehabilitacyjne (np.: Projekt ECK), doświadczony personel i doskonałe warunki pobytowe tworzą unikalny i niepowtarzalny charakter naszego Centrum.

 

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce Prywatności Europejskiego Centrum Kontynencji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.